Naujienos

2017 m. gegužės 2-11 dienomis Kūrybos namuose eksponuojama ugdytinių kūrybinių darbų paroda

2017 m. gegužės 2 dieną į parodos atidarymą Kūrybos namuose susirinko gausus būrys dalyvių, svečių. Tą dieną Kūrybos namų foje pasipuošė būrelių ugdytinių linksmais, spalvingais, skatinančiais kurti darbeliais.

Šventę pradėjo Kūrybos namų direktorė Nijolė Pocienė. Su pasididžiavimu pasakojo, kad Kūrybos namuose puoselėjamos etnokultūrinės vertybės, ugdomas mokinių kruopštumas, darbštumas. Padėkojo mokiniams už gausią kūrybinių darbų parodą.

Galima pasidžiaugti, jog parodą papildė dailiųjų amatų būrelio ugdytinės Emos Andrijauskaitės pirmoji autorinė darbų paroda. Ema Kūrybos namus lanko nuo šeštos klasės, šiandien ji jau dvyliktokė. Pastebėjus, kad prikaupta nuostabių darbelių, buvo pasiūlyta jais pasidalinti su Kuršėnų bendruomene. Jos svajonė – savo ateitį sieti su menais, kūryba, grožio puoselėjimu. Į parodą Ema pasikvietė savo mokytojas: Kuršėnų Pavenčių mokyklos dailės mokytoją Almą Stugienę, Ivinskio gimnazijos dailės mokytoją Žygintą Ivanavičienę, technologijų mokytoją Aliną Gricienę.

Emai įteiktas padėkos raštas už surengtą autorinių darbų parodą, ilgametę, nuoširdžią ir kūrybingą veiklą Kūrybos namų būreliuose. Padėkos žodį tarė Ema ir dailiųjų amatų būrelio vadovė Rasa Balčiūnienė.

Apžiūrint parodą buvo galima pastebėti, kad vienų darbeliai buvo tik pirmasis bandymas praktiškai įgyvendinti savo idėjas, kitų – jau rimtesni, daugiau kūrybos bei kantrybės reikalaujantys darbai.

Patys geriausi būrelių ugdytiniai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Parodą galima lankyti ir pasidžiaugti kūrybiniais darbeliais iki gegužės 11 d.

 

Daugiau nuotraukų galerijoje Spausti ČIA

 

Būrelio vadovė Rasa Balčiūnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *