Naujienos

Bendradarbiavimas – aktyvus ugdymosi būdas

Jaunųjų gamtininkų ir kūrybinės raiškos studijos būrelių ugdytiniai mielai dalijasi patirtimi su Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro zoologų būreliu. Vasario mėnesį kartu vykdė projektą ,,Dalinkimės patirtimi ir skleiskime idėjas auginant gyvūnus‘‘. Pagrindinis projekto uždavinys – dalintis patirtimi tarp būrelių ugdytinių, auginant gyvalazdes, tarakonus ir svirplius. Bendroje veikloje jaunųjų gamtininkų centre vaikai aptarė, kaip sekasi teoriją susieti su praktine veikla. Buvo konsultuotasi ir apie iškilusias problemas auginant žinduolius, apsikeista gyvūnais.

Kitas susitikimas įvyks kovo 24 d. prie Talkšos ežero.

Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras į savo teritoriją šiemet bandys prisivilioti šikšnosparnius. Kuršėnų kūrybos namų ugdytinai, jau turintys patirties šioje veikloje, gamins inkilus šikšnosparniams. Vaikams padės Kūrybos namų medžio drožybos būrelio vadovas Raimondas Baškys.

Kūrybos namų ugdytinių bendradarbiavimo veiklos vyksta ir Šiaulių universitete. Vaikai apsilankė Gamtos muziejuje, grožėjosi eksponatų gausa, susipažino su kai kuriomis nematytomis paukščių, žinduolių rūšimis, numatyta dalyvauti Botanikos sodo renginyje, edukacinėse veiklose.

 

 

Būrelio vadovė Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *