Naujienos

Gamtininkai dalyvavo respublikiniame konkurse „Lietuvos gamtininkas“

Gruodžio 8 d. vyko respublikinis 1–4 klasių mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“. Jo tikslas – ugdyti mokinių supratimą apie artimiausią gamtinę aplinką, vystant jų gebėjimus, taikant mokiniui patrauklius ir įdomius veiklos  metodus.

Sužinoję apie galimybę dalyvauti konkurse, Kūrybos namų jaunųjų gamtininkų būrelio mokiniai ėmėsi paruošiamųjų darbų: skaitė knygas apie gamtą, ieškojo informacijos internete, klausinėjo tėvelių apie orą, augalus, gyvūnus. Būrelio mokiniai Ema Kudinova, Linas Šivickas, Gytė Motuzaitė, Miglė Karpavičiutė gruodžio 8 d. jungėsi prie nurodytos nuorodos ir atsakinėjo į klausimus, atliko užduotis.

Visi laukė rezultatų. Kadangi konkurse panoro dalyvauti tikri gamtos mylėtojai ir žinovai, rezultatai buvo geri: pirma vieta atiteko Miglei, dvi antros vietos – Linui ir Gytei. Visiems dalyvavusiems užduotys ir nuotolinis darbas patiko, todėl ir toliau seksime LMNSC puslapį. Mokiniai džiaugsis diplomais ir dovanomis: stalo žaidimu, kuprinėmis, knyga. Padėka ir dovanėlė įteikta mokinius parengusiai mokytojai Rasai Poškienei. 

Vyr. mokytoja Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *