Naujienos

In memoriam Rasai Jakelaitienei

RASA JAKELAITIENĖ 

1964-10-07–2015-12-01

 

Netektis. O gal žvaigždė?

Išsivedė brangiausią žmogų,

Lemtis, o gal gyvenimas?

Paliko begalinį skausmą.

 

2015 m. gruodžio 1 d netekome būrelio vadovės, mokytojos metodininkės, tautodailininkės Rasos Jakelaitienės. Rasa gimė Telšių rajone, Duseikių kaime. 1971 m pradėjo lankyti Duseikių pradinę mokyklą. Vėliau mokėsi Ubiškės vidurinėje mokykloje. 1975 m. persikėlė gyventi ir mokytis į Kuršėnus. Čia mokėsi Kuršėnų pirmoje vidurinėje mokykloje ir 1982 m. baigė Kuršėnų ketvirtą vidurinę mokyklą. Tais pačiais metais įstojo į Šiaulių K.Preikšo pedagoginį institutą, piešimo-braižybos darbų fakultetą. 1987 m. pedagoginį institutą baigė ir pradėjo dirbti Kuršėnų miesto vaikų darželyje-lopšelyje „Pasaka“. Vėliau dirbo Kuršėnų IV vidurinėje, Pavenčių vidurinėje ir 26 metus dirbo Kuršėnų kūrybos namuose keramikos būrelio vadove.

Rasa visada buvo besišypsanti, degė meile savo darbui, kurią kasdien bandė perteikti savo ugdytiniams. Jos ir ugdytinių darbai pelnė ne vieną laimėjimą ne tik Šiaulių rajone, bet ir už jo ribų.

Mokytoja aktyviai bendradarbiavo su Kuršėnų Pavenčių bendruomene, Šiaulių ir aplinkinių rajonų bei Šiaulių miesto mokyklomis, kitomis įstaigomis.

Būname su savo ir artimųjų liūdesiu netekties skausme ir prisiminimais apie Tave, kurią mylėjome, tą, kuri buvo mums svarbi, kuri buvo reikšminga mūsų kolektyvo gyvenimo dalimi.

 

 

                                                                                Kuršėnų kūrybos namų bendruomenė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *