Naujienos

Jaunieji gamtininkai dalyvavo konferencijoje ,,Paukščių įvairovė‘‘

Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinėje mokykloje 2016 m. vasario 25 d. vyko konferencija, kurioje mokiniai ruošė pranešimus apie paukščius. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius aktyviai domėtis Lietuvoje gyvenančių paukščių įvairove, analizuoti ir tyrinėti juos. Konferencijoje Kūrybos namų jaunųjų gamtininkų būrelio mokiniai pristatė pranešimą-tyrimą ,,Kokios sąlygos tinkamiausios namie laikomoms papūgoms ir amadinams‘‘. Būrelį lankantys mokiniai rūpinasi, stebi, atlieka tyriminį darbą gyvajame kampelyje, kur laikomos dvi rūšys papūgų – banguotosios ir nimfa bei zebrinės amadinos. Pranešimą pristatė Karolina Badaugaitė, Natalija Alūzaitė ir Vitalijus Bielskis.

Buvo sumanyta savo augintinius parodyti konferencijos dalyviams, todėl paukšteliai vyko kartu. Visiems dalyviams teigiamų emocijų suteikė iš narvelio sugebėjęs pasprukti amadinas Zebrius.

Pranešimus skaitė mokiniai ir iš Kelmės rajono mokyklų, Kuršėnų Pavenčių mokyklos. Įdomiais pasakojimais apie paukščių įvairovę, nutikimus gamtoje, prisiminimais iš ankstesnių laikų dalijosi Pašilėnų medžiotojų būrelio vadovas R. Merkelis bei Šaukėnų girininkijos girininkas V. Mušauskas. Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti Vidsodžio mokyklos padėkomis.

Dėkojame mokyklai, jog konferencija buvo organizuota sumaniai, dalyviai sutikti nuoširdžiai.

 

 

Būrelio vadovė Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *