Naujienos

Konkursas „Sidabro vainikėlis“

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyko jau penktasis Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Telšių regioninis turas. Kaip ir kasmet, dalyvauti regioniniame konkurse-parodoje buvo atrinkti Kuršėnų kūrybos namų ugdytinių kūrybiniai darbai. Samanta Vembutaitė su siūtais žaislais „Avytė“ ir „Avinėlis“ buvo apdovanota II-os vietos diplomu. Jos vadovė Edita Dapkuvienė (siuvimo būrelis). Parodai-konkursui pristatyti Eimanto Riaubos, Vakario Preimanto, Liudo Mikutos (dailiųjų amatų (medžio drožybos)) būrelis, vadovas Raimondas Baškys), Gintarės Litkinos (pynimo būrelis, vadovė Marytė Janulienė ir keramikos būrelis, vadovė Rita Kuodienė), Miglės Poškaitės, Gabrielės Poškaitės (pynimo būrelis, vadovė Marytė Janulienė) kūrybiniai darbai.

Visiems dalyviams ir jų mokytojams buvo įteikti Telšių rajono kultūros centro padėkos raštai. „Sidabro vainikėlis“ skatina kurti, domėtis dailiaisiais amatais, puoselėti liaudies dailės tradicijas.

Kuršėnų kultūros ir tradicinių amatų centro organizuota išvyka suteikė puikią progą ne tik atvykti į renginį, bet ir Šiaulių rajono tautodailininkų vadovės Birutės Poškienės, Etninės kultūros ir tradicinių amatų centro direktorės vedini, pasivaikščiojome Telšių miesto gatvėmis, apžiūrėjome mažąją architektūrą.

 

 

Būrelio vadovė Edita Dapkuvienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *