Naujienos

Kuršėnų kūrybos namų moksleivių ir mokytojų ekskursija į seimą ir kitas įžymias Lietuvos vietas

Balandžio 14 d. Seimo narės Rimos Baškienės kvietimu LR Seime lankėsi 44 Šiaulių rajono atstovai – Kuršėnų kūrybos namų moksleiviai ir mokytojai. Ekskursijos metu jiems buvo sudaryta galimybė susipažinti su Seimo darbu. R. Baškienė vaikams atskleidė įvairių darbo Seime detalių, pasakojo apie komitetų ir komisijų veiklą, Seimo posėdžius, rengiamas konferencijas, spaudos konferencijas, tarptautinius renginius, užsienio šalių politikų vizitus ir pan. Seimo narė ragino vaikus būti aktyviais, žingeidžiais piliečiais, mokytis užsienio kalbų, tačiau labiausiai gerbti ir puoselėti lietuvių kalbą, kultūrą, papročius ir tradicijas.

Ji džiaugėsi, kad Kuršėnų kūrybos namai yra žinomi Lietuvoje, nes čia dirba kompetentingi specialistai, gebantys vaikams perteikti savo gebėjimus ir mokytis juos dailiųjų amatų, suteikti pažinimo džiaugsmą.

Vaikai kartu su pedagogais stebėjo Seimo posėdį. Spaudos konferencijų salėje mokiniai dalyvavo improvizuotoje spaudos konferencijoje, kur ne tik išklausė Seimo narės pasakojimo apie čia vykstančius renginius, bet ir galėjo užduoti įvairiausius klausimus, o Kovo 11-osios salėje vaikams buvo patikėta vesti „plenarinį Seimo posėdį“ bei užduoti klausimus jų deleguotiems „ministrams“.

Ekskursijos dalyviai apžiūrėjo Seime esančias Prezidento, Konstitucijos, A. M. Brazausko sales, lankėsi Jono Pauliaus II-ojo auloje, kur perskaitė „Evangelijos kasdien“ tos dienos skaitinį.

Grįždami namo Kuršėnų kūrybos namų mokiniai ir mokytojai dar lankėsi Dūkšto ąžuolų parke, kur apžiūrėjo gausybę ąžuolinių skulptūrų. Po to džiaugėsi Kernavės piliakalniais.

 

Daugiau nuotraukų galerijoje Spausti ČIA

 

                                        Dailiųjų amatų (medžio drožybos) būrelio vadovas Raimondas Baškys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *