Naujienos

Netradicinė veikla būrelyje

Kūrybos namuose veikiantis kūrybinės raiškos studijos būrelis ugdytiniams siūlo užsiėmimus, kurie skirti palaikyti glaudų ryšį su aplinka per meninę raišką ir kūrybą. Užsiėmimai vyksta ne tik grupės patalpoje, bet ir gamtoje. Dar įdomiau ugdytiniams yra tada, kai užsiėmimai vyksta vėlų vakarą ir ankstų rytą.

Sausio 29 vakarą ugdytiniai stebėjo Kūrybos namuose laikomų gyvūnų ypatumus tamsiu paros metu, žaidė žaidimus, mokėsi gitaros pradžiamokslio, dainavo karaokė, meistravo EKO dirbtuvėlėse, gamino picą. Daug emocijų sukėlė ir gamtamokslinių žinių pareikalavo viktorina apie vabzdžius ir žinduolius. Buvo sudarytos dvi komandos, kurioms per 8 minutes reikėjo pasirinkti teisingus atsakymus į 28 klausimus. Pralaimėjusių nebuvo, prizai atiteko abiems komandoms.

Paaugliai labai nori bendrauti su savo draugais, todėl netrūko gerų emocijų iš arčiau pažįstant draugą, ruošiantis pamiegoti ant savo atsineštų čiužinių. Daug juoko ir įspūdžių suteikė už sienos, gyvajame kampelyje, triukus ant įrengimų išdarinėjančios japoniškos pelytės, degu, šinšilos! Visi faktai buvo užfiksuoti, o medžiaga bus ruošiama konferencijai ar kitam renginiui. Taip pat šios veiklos privalumais dalinsimės su Šiaulių jaunaisiais gamtininkais – zoologais.

 

 

Būrelio vadovė Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *