Naujienos

Projektas „Būkime kartu, kurkime drauge“

Birželio 8 dieną Drąsučių mokyklos pradinių klasių mokiniai su mokytojais lankėsi Kūrybos namuose ir dalyvavo projekte „Būkime kartu, kurkime drauge“. Mokiniai susipažino su Kūrybos namuose vykstančioms veiklomis, apžiūrėjo mokinių, lankančių Kūrybos namus, darbus. Tautodailininkė, sertifikuoto tautinio paveldo produkto gamintoja, meistrė Marytė Janulienė supažindino su senaisiais amatais ir jų pritaikymą šiandienoj. Mokiniai turėjo galimybę ne tik susipažinti su būrelio veiklomis, bet ir jas išbandyti. Žingeidūs, darbštūs mokiniai kibo į darbus. Su pradinio modeliavimo mokytoja Janina Dmitrijeva gamino lėktuvėlius, pynimo būrelyje su mokytoja Maryte Januliene pynė iš siūlų draugystės apyrankes, dailiųjų amatų būrelyje su mokytoja Rasa Balčiūniene rišo iš siūlų apyrankes.

Birželio 11 dieną  Kūrybos namų mokytojos vyko į Drąsučių mokyklą. Pradinių klasių mokiniai su keramikos būrelio mokytoja Rita Kuodiene lipdė gėlės žiedą iš molio, su dailiųjų amatų mokytoja Rasa Balčiūniene vėlė vilnos kamuoliukus, su pradinio modeliavimo mokytoja Janina Dmitrijeva gamino „Svajonių gėlę“.

Gera nuotaika lydėjo susitikimo metu, tad prisiminimai dar ir šiandien – patys šilčiausi. Kūrybos namų mokytojai džiaugėsi turiningai praleidę laiką ir užmezgę  gražią draugystę su Drąsučių mokyklos mokiniais ir mokytojais.

Vyr. mokytoja Rasa Balčiūnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *