Naujienos

Svečiuose Šiaulių jaunieji gamtininkai, vadovės ir jų gyvūnai

Jau kelinti metai vyksta bendradarbiavimas tarp Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro ir Kūrybos namų gamtininkų būrelio mokinių. Šiais metais Šiaulių gamtininkai pasiūlė bendradarbiauti jiems rengiant ir vykdant vaikų neformaliojo švietimo projektą „Mano mokytojas – gyvūnas“. Šiaulių miesto gamtininkai įsipareigojo atvykti pas mus su edukacinėmis veiklomis: kaniterapijos (arba jaunųjų vedlių-kinologų) bei emocinio-jutiminio bendravimo (su triušiais arba katėmis).

Spalio 3 d., ruošiantis minėti Pasaulinę gyvūnų globos dieną, šiauliečiai gamtininkai, kartu su vadovėmis bei augintiniais (šunimis ir katinais) atvyko į Kūrybos namus, kur jų laukė didelis būrys mokinių iš visų būrelių. Sveikinimo žodį visiems susirinkusiems tarė Kūrybos namų direktorė Nijolė Pocienė. Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro bendruomenės sveikinimą ir nuostabų suvenyrą – šuniuką- mums perdavė jaunųjų vedlių-kinologų būrelio mokytoja. Tuoj po sveikinimų prasidėjo veiklos, kurios labai sužavėjo, sudomino vaikus. Mokytojos su savo ugdytiniais organizavo veiklas, ugdančias mokinių emocinį bei fizinį sveikatingumą, pasitelkiant naminius gyvūnus (5 šunys ir 2 katinai).

Renginys užtruko ilgiau nei planuota, vaikai patyrė gerų emocijų, sužinojo apie naminių gyvūnų ypatumus. Rudeniškai ir šventiškai papuoštame kabinete kartu gėrė arbatą, vaišinosi sausainiais, obuolių pyragu. Į renginį buvo kviečiami ir tėveliai, kurių susirinko nemažai. Tuo pačiu Kūrybos namuose buvo įkurtas ,,Šeimų klubas‘‘, kurio tikslas burti bendruomenę prasmingiems užsiėmimams.

Lauksime kitų užsiėmimų, edukacinių veiklų, kuriuose dalyvauti bus kviečiami mokiniai, tėvai, globėjai.

 

 

Būrelio vyr. mokytoja Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *