Naujienos

Šventė „Aš ir mano šeima“

Gegužės 13-ą dieną į Kuršėnų kūrybos namus džiugiai nusiteikę rinkosi čia būrelius lankantys vaikai, jų tėveliai. Vyko šventė „Aš ir mano šeima“, atidaryta mokinių darbelių paroda.

Greta Vaišvilaitė ir Gabrielė Joniškytė (iš siuvimo būrelio) į visus susirinkusius kreipėsi gražiais žodžiais apie šeimą.

Kūrybos namų direktorė Nijolė Pocienė džiaugėsi, kad esame kaip viena didelė šeima, kurioje mokomės sutarti; augti ir tobulėti; kartu žaisti, mokytis, dirbti; atrasti ir ugdyti savo talentus. Dėkojo tėveliams už nuoširdų ir glaudų bendravimą ir bendradarbiavimą. Padėkos raštus įteikė D. Jonuškienei, R. Glodenienei, R. Poškienei, I. Ir V. Nemaniūnams.

Padėkos raštu ir saldžia dovanėle apdovanota Žaneta Sederavičiūtė iš dailiųjų amatų būrelio. Ji surengė autorinę savo darbelių parodą. Susižavėjimą kelia įspūdingas kaktusas, įvairiaspalviai medeliai, išskirtiniai papuošalai ir daug kitų rankdarbių, padarytų veriant karoliukus. Vadovė Rasa Balčiūnienė džiaugėsi, kad Žaneta stengiasi išbandyti įvairias technologijas: velia vilnos rankdarbius, lipdo iš modelino… Dailiųjų amatų būrelį lanko jau septintus metus.

Padėkos raštais apdovanoti visi darbelių autoriai. Pasidžiaugta gausiu dalyvių būriu. Parodoje eksponuojami keramikos dirbiniai; pinti darbeliai iš vytelių, siūlų; įvairiaspalviai ir minkšti siūti žaislai; velti, verti iš karoliukų papuošalai; lėktuvėliai, darbeliai iš antrinių medžiagų; drožiniai.

Atlikus oficialiąją dalį, visus į bendrą būrį sukvietė judrūs žaidimai. Teko ir pašokti, ir pajudėti, ir kūrybiškai pamąstyti. Nugalėtojai apdovanoti saldžiais prizais.

Tėveliai ir vaikai skirstytis neskubėjo: bendravo su būrelių vadovais, dalijosi įspūdžiais, gėrė arbatą, vaišinosi saldumynais.

Galiausiai visi išsiskirstėme švytinčiomis akimis ir gera nuotaika.

Parodą aplankyti galima iki gegužės 24 dienos.

 

Daugiau nuotraukų galerijoje Spausti ČIA

                                                                  Edita Dapkuvienė, siuvimo būrelio vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *