Naujienos

Vaikai skraidino lėktuvėlius

Kovo 22 d. Šiaulių Jaunųjų technikų centre vyko asmeninės mokinių aviamodelių varžybos „Skrydis“. Varžybose dalyvavo modeliuotojai iš Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centro, Šiaulių Jaunųjų technikų centro ir Kuršėnų kūrybos namų. Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: jaunesniųjų (iki 11 metų) ir vyresniųjų (iki 14 metų). Buvo varžomasi trijose rungtyse: gumos varikliu varomais, gumine laidyne leidžiamais ir ranka leidžiamais aviamodeliais. Lėktuvėlius reikėjo skraidinti iš nustatyto atstumo į taikinį – vartus.

Kuršėnų kūrybos namų modeliuotojams sekėsi puikai. Jaunesniųjų grupėje Jokūbas Kudrickas gumine laidyne leidžiamų aviamodelių rungtyje iškovojo antrąją vietą, o Rokas Ligutis toje pačioje rungtyje užėmė pirmąją vietą.

Vyresniųjų grupėje Jokūbas Balčiauskas gumos varikliu varomų aviamodelių rungtyje iškovojo pirmąją vietą, o gumine laidyne ir ranka leidžiamų aviamodelių rungtyse užėmė antrąsias vietas.

Kristijonas Keras gumine laidyne leidžiamų aviamodelių rungtyje iškovojo pirmąją vietą, o gumos varikliu ir ranka leidžiamų aviamodelių rungtyse užėmė trečiąsias vietas.

Džiaugiamės pasiektu rezultatu, gerai praleistu laiku, galimybe susipažinti su modeliuotojais iš kitų miestų.

Dėkojame Šiaulių Jaunųjų technikų centro bendruomenei už šiltą priėmimą.

 

Daugiau nuotraukų galerijoje Spausti ČIA

 

Pradinio modeliavimo būrelio vadovė Janina Dmitrijeva

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *