Naujienos

Vaikų vasaros dienos stovykla „Mes kartu“

Vasaros stovyklos vaikams – viena geriausių laisvalaikio užimtumo priemonių pasibaigus mokslo metams mokyklose. Stovykla tai puikus būdas leisti vaikui pailsėti nuo įprasto gyvenimo ritmo, atsipalaiduoti, kažko išmokti.

Į šią veiklą pirmą kartą įsitraukė ir Kuršėnų kūrybos namai. Birželio 17–27 dienomis Kuršėnų kūrybos namuose buvo organizuota vaikų dienos vasaros stovykla „Mes kartu“ visiems Kuršėnų miesto mokiniams.

Stovyklos tikslas buvo organizuoti įdomią ir prasmingą veiklą, sudarant sąlygas mokinių saviraiškai, kūrybiškumui, suteikti bendravimo įgūdžių, žinių apie ekologiją, susirasti naujų draugų, smagiai ir turiningai praleisti laiką.

Vaikams kiekviena diena buvo išskirtinė, nes užsiėmimus vedė vis kiti mokytojai, todėl jie turėjo galimybę išbandyti įvairias veiklas. Veiklos vyko medžio drožybos, pradinio modeliavimo, siuvimo, pynimo, keramikos, jaunųjų gamtininkų, dailiųjų amatų, interjero puošybos būreliuose. Vaikai džiaugiasi pasigaminę įvairių darbelių. Mokytojai organizavo edukacines išvykas į gamtą, judriųjų žaidimų valandėles, stalo žaidimų popietes, žaidimus savo rankomis padarytomis priemonėmis: lėktuvėliais, skraidyklėmis, šokdynėmis.

Paskutinę stovyklos dieną vyko renginys „Su daina ir šokiu pasitinkame atostogas“.

Stovyklos metu vaikai pamatė daug naujo, įgijo įvairios patirties ir puikiai praleido laiką. Tikimės, jog vaikai ilgai atsimins gražias stovyklos akimirkas, o rudenį atvyks į Kūrybos namus ir pasirinks patikusią veiklą.

 

Daugiau nuotraukų galerijoje Spausti ČIA

 

Marytė Janulienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *