Jaunieji gamtininkai balandžio 30 d. nuotoliniu būdu dalyvavo „Atliekų kultūros egzamine“. Egzaminu siekiama ne tik patikrinti teorines žinias, bet ir parodyti, kad rūšiavimas yra praktinis kasdienis įprotis, padedantis mažinti taršą. Klausimai nebuvo lengvi, todėl dalyviams teko gerai pamąstyti. Geriausiai savo amžiaus grupėje sekėsi Elijai, kuri gavo eksperto diplomą. Arijus ir Karolis (5-10 kl. moksleivių amžiaus gr.) apdovanoti žinovo ir pažengusiojo diplomais. Labai puikūs rezultatai ir mūsų draugų Huberto ir Kastyčio iš drožybos, Domo iš dailiųjų amatų būrelių. Pasitikrinę atsakymus ir sustiprinę žinias apie atliekų rūšiavimą, lauksime kitų metų.
Vyr. mokytoja Rasa Poškienė




