Naujienos

Gyvūnų globos dienos šventė Kūrybos namuose

Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų globos diena. Gyvūnų globos dienos paminėjimas Kuršėnų kūrybos namų mokiniams jau tapo tradicija. Į šventę susirinko Kūrybos namų ugdytiniai, jų tėveliai, Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ priešmokyklinukai. Dalyviai dar prieš šventės pradžią apžiūrėjo ir pasidžiaugė auginamais gyvūnais, surengė savo atsineštų augintinių nuotraukų parodą, gamino iš daržovių gyvūnėlių figūras, bendravo, dalijosi prizais.

Kūrybos namų direktorė Nijolė Pocienė padėkojo tėveliams už pagalbą prižiūrint gyvūnus vasaros metu, pasidžiaugė gamtininkų atsakomybe, pareigingumu, nuoširdumu, darbštumu, globojat augintinius gyvajame kampelyje, rūpinantis laukiniais gyvūnais.

Šventėje dalyvavusi Šiaulių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Sandra Valavičiūtė stebėjosi vaikų energija ir aktyvumu dalyvaujant viktorinoje apie Lietuvos gyvūnus, atliekant užduotis ,,Geri darbai gamtai‘‘ sekcijoje.

Šventę užbaigė Romo Balčiūno dresuoto tarnybinio šuns Lotos pabendravimas su vaikais mokyklos kieme.

Gamtininkų būrelį lankantys vaikai gali tvirtai pasakyti, jog gyvūnų auginimas, priežiūra yra labai atsakingas ir įsipareigojantis sumanymas. Pagarba gyvūnams turi būti kiekvieno mūsų moralės norma.

 

 

Būrelio vadovė Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *