Naujienos

Judrioji savaitė

Gegužės 29–31 dienomis, jau antri metai iš eilės Kuršėnų kūrybos namuose vyko „Judrioji savaitė“, kurios tikslas – raginti mokinius daugiau judėti, sportuoti, sveikiau gyventi, pajausti džiaugsmą žaidžiant komandoje.

Pirmadienį, gegužės 29 dieną, visi ugdytiniai rinkosi Kūrybos namų kieme. Mokiniams buvo siūlomi judrūs žaidimai, kuriuose aktyviai dalyvavo ir būrelio vadovai. Vieni keliavo „Siauru tuneliu“ ir „Traukinuku su balionais“, kiti žaidė badmintoną, dar kitiems patiko pūsti didžiulius muilo burbulus. Veiklos netrūko. Visi išskirstė linksmi, geros nuotaikos ir visai nepavargę.

Antradienį džiugino šiltas, gražus oras, lepino skaisčiai šviečianti saulutė. Visi patraukė į Pavenčių parkelį, kur būrelio vadovai ir mokiniai aktyviai mankštinosi Pavenčių bendruomenės įkurtoje treniruoklių aikštelėje. Šios dienos pagrindinis dėmesys buvo skirtas su sveikata susijusių naudingų įpročių, vertybių bei elgesio normų formavimuisi.

Trečiadienį gamta taip pat nepagailėjo gero oro, saulės spindulių. Mokinukų būrys pagausėjo, vėl galėjo mėgautis grynu oru, žaisti judriuosius žaidimus. Kūrybos namų žaidimo aikštelėje vyko komandinis slidinėjimas žolės slidėmis, vėliau žaidė futbolą, „Bulvę“, badmintoną. Smagu, kad dienos pabaigoje, atvykusi močiutė pasiimti anūkėlių, aktyviai įsijungė į veiklą.

Judrioji savaitė baigėsi. Kūrybos namuose vis dar virė diskusijos apie sveikatos stiprinimo būdus, reikšmę, apie judėjimo svarbą.

 

Daugiau nuotraukų galerijoje Spausti ČIA

 

Būrelio vadovė Rasa Balčiūnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *