Naujienos

Kaziukas Dirvonėnuose

Kaziuko šventės baigiasi, o mes, kūrybos namų būrelių vadovai, kovo 6 dieną vykome i Dirvonėnų pagrindinę mokyklą, kur surengėme kūrybines dirbtuves mokinukams.

Mergaites domino vadovės E. Dapkuvienės siuvamos gėlytės. Su dideliu susidomėjimu klausėsi vadovės patarimų, pamokymų ir džiaugėsi savo gražiais darbeliais.

M. Janulienė – pynimo būrelio vadovė – pamokė vaikus pinti iš šiaudelių. Vadovė atvežė iš vytelių pintų krepšelių, pintinėlių, kad vaikai pamatytų kokių nuostabių darbų galima pasidaryti.
Darbelius iš molio vaikai darėsi vadovaujami A. Jakelaitytės ir R. Jakelaitienės. Vaikų rankučių sušildytas molis virto gražiais darbeliais.

Apyrankes iš karoliukų mergaitės ir net berniukai mokėsi verti vadovaujami R. Balčiūnienės. Kiekvienas vaikas norėjo pasidaryti kuo originalesnį, įdomesnį darbelį.
O pradinio modeliavimo būrelio vadovė J. Dmitrijeva atvežė vaikams parodyti įvairių lėktuvėlių modeliukų, kuriuos daro kūrybos namų ugdytiniai. Visus darbus užbaigus buvo suorganizuotos „Skrydžio“ varžybos. Čia varžėsi maži ir dideli, berniukai ir mergaitės. Leisti lėktuvėlius panoro didelis būrys vaikų. Patys taikliausi buvo apdovanoti prizais. Kad ir kaip stengėsi vaikinai, jiems nosis nušluostė ir pirmą vietą užėmė mergaitė.

Norime padėkoti Dirvonėnų mokyklos bendruomenei už šiltą priėmimą, sudarytas geras sąlygas darbui. Tikimės, kad tai ne paskutinis mūsų susitikimas.

 

 

Janina Dmitrijeva, pradinio modeliavimo būrelio vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *