Naujienos

Kuršėnų kūrybos namų vaikų vasaros poilsio projektas „Pažink, tausok, saugok ir gėrėkis gamta“

Kuršėnų kūrybos namų bendruomenė trečią kartą dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projekte. Projekto tikslas – burti paauglius į komandą, kurioje visi jaustųsi lygūs, vertinami, svarbūs, o drauge praleistas laikas galėtų prisidėti prie mūsų visuomenės tobulėjimo ir keitimosi, ekologinių idėjų skleidimo.

Mokiniai vasaros stovyklos labai laukė, nes dėl nuotolinio mokymosi norėjo artimesnio tarpusavio bendravimo. Kūrybos namų mokiniai Balsių stovykloje tobulino savo gebėjimus įvairia, prasminga visuomenei ir sau reikalinga veikla, patyrė vasariškų nuotykių poilsiaujant, tobulinant sveiką gyvenimo būdą ir kartu skleidžiant ekologinės gyvensenos nuostatas, ugdėsi kritišką požiūrį į ,,vartotojišką kultūrą“.

Kitas svarbus aspektas – dvasiniai ir emociniai jausmai, pilietiškumas, meilė artimui, kuriuos stiprino kartu su savo draugais.

Mokiniai sveikai maitinosi, gyveno nameliuose, plaukė baidarėmis, maudėsi, išbandė jėgas laipiojimo trasose, žaidė, mokė pinti draugystės apyrankes kitus stovyklaujančius vaikus. Kaip mokiniams sekasi stovyklauti įgyvendinant skautiškas tradicijas galėjo pamatyti ir tėveliai, kuriuos vaikai pakvietė į svečių vakarą prie laužo.

Praleistos dienos Balsių stovykloje ilgai išliks įsimintinos. Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybei, Balsių stovyklos direktoriui Aloyzui Jarošaičiui už suteiktą galimybę 30 vaikų grupei patirti vasaros atostogų malonumus vienoje iš geriausių Lietuvos vasaros vaikų stovyklų.

 

Daugiau nuotraukų galerijoje Spausti ČIA

 

Kūrybos namų vyresnioji mokytoja Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *