Naujienos

Kūrybos namų bendradarbiavimas su ugdymo įstaigomis

Kūrybos namai savo bendradarbiavimą su Šiaulių miesto jaunųjų gamtininkų centru sustiprino realia pagalba šiauliečiams: priėmė pagloboti jų auginamus gyvūnus, nes centre vyksta remonto darbai.

Kūrybos namų jaunieji gamtininkai mielai rūpinasi „svečiais“: bezdžionėle Smarta, pelėdomis, apuoku, kramerio papūgomis. Kaip nesidžiaugsi ir nepasigirsi miesto bendruomenei, jog Kuršėnuose galima pamatyti egzotinių gyvūnų.

Pirmieji į Kuršėnų kūrybos namų gyvąjį kampelį su dovanomis užsuko Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio „Voveriukų“ grupės ugdytiniai su auklėtoja Simona Glazauskiene.

Vaikai buvo labai smalsūs, viskas buvo labai įdomu. Papildė žinias apie namuose laikomų gyvūnų ypatumus, bandė nugalėti baimę, stebint Madagaskaro tarakonus, kukurūzinį žaltį. Beveik visi norėjo pavaišinti bezdžionėlę Smartą saulėgrąžomis, bananu, jogurtu.

Ugdytiniai patyrė daug džiugių emocijų.

Kūrybos namų jaunieji gamtininkai kviečia gyvūnų mylėtojus, smalsius vaikus ir suaugusius apsilankyti Kūrybos namuose, gerai praleisti laiką, papildyti žinias apie įvairių rūšių namuose auginamų gyvūnėlių ypatumus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *