Naujienos

Kūrybos namų kolektyvas Kuršėnų miesto šventėje

Kuršėnų kūrybos namų kolektyvas dalyvavo Kuršėnų miesto šventėje. Pristatėme savo ir vadovų darbus. Bendravome su vaikais, jų tėveliais. Kvietėme rugsėjo mėnesį atvykti į kūrybos namus ir pasirinkti patikusį būrelį.

Nemažą vaikų ir suaugusių susidomėjimą kėlė dailiųjų amatų (karoliukų vėrimo) būrelio mergaičių darbeliai. Oksana, Ema, Viltė, Karolina, Gerda, Ligita ir kitos pačios pasakojo apie būrelio veiklą. Keramikos būrelio vadovės Aistės daryti angelai traukė ne vieno praeivio akį, šildė širdį ir kiti vadovių ir vaikų moliniai darbeliai. Pynimo būrelio vadovės Marytės ir jos ugdytinių pinti ąsotėliai, krepšeliai taip pat domino užėjusius į kūrybos namų kiemelįO siuvimo būrelio darbeliai džiugino mažuosius kuršėniškius. Ne vienu vaikų ir vadovės siūtu žaisliuku džiaugėsi ir mažas, ir didelis. Pradinio modeliavimo būrelio vaikinų daryti lėktuvėliai išsiskyrė savo spalvingumu, modelių įvairove.

Kadangi miesto šventė sutapo su Joninėmis, o mūsų kūrybos namuose dirba ir Jonas, ir Janina, tai kolegos bei bendradarbiai pasveikino juos ir papuošė vainikais. Gražius vainikus nupynė Raudėnų mergaitės (labai ačiū joms).

 

Aidas Dmitrijevas, pradinio modeliavimo būrelis

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *