Naujienos

Popietė tėvynei ir draugui

Vasario mėnuo – žiemos pabaiga ir gražios šventės. Kūrybos namų gamtosaugos būrelio mokiniai surengė šventinę popietę, kurioje savo gerus darbus skyrė gimtadienį švenčiančiai Lietuvai ir savo draugams Valentino dienai. Netradiciniai užsiėmimai vakarais ar net per naktį, patys mėgstamiausi mokinių.

Popietę ,,Mana šalis Lietuva, o tu – mano draugas‘‘ mokiniai, kartu su būrelio vadove, organizavo vasario 15-osios vakarą. Pagrindinė popietės veikla: pažaisti, išbandyti jėgas viktorinoje ,,Lietuvos gamta‘‘, padaryti darbelių, ir papuošti gamtos klasę, panaudojant antrines žaliavas, pasidžiaugti vienas kito draugija, atsigerti žolelių arbatos, pažiūrėti filmą ir pasilinksminti net iki ryto. Piešimo ant vandens metodika nereikalauja daug žinių, tačiau pailsėti ir pasidžiaugti nuostabiais ,,šedevrais‘‘ tiko visiems popietėje dalyvavusiems mokiniams. Svarbiausia popietės dalis – ditirambai tėvynei ir draugui! Kaip patys vaikai išsiaiškino, jie prisiminė iš formalios veiklos, kas tie ,,ditirambai‘‘ ir sėkmingai kūrė, rimavo. O kiek gerų emocijų suteikė jų pristatymas.

Organizuojamos popietės ir buvimas Kūrybos namuose iki ryto suteikia platesnes galimybes pabendrauti su tėvais, nes jie savo vaikus atveža ir pasiima. Smagu, jog tėveliai turi laiko aptarti veiklas su būrelio vadove, padiskutuoti auklėjimo klausimais. Tėveliai aplanko gyvąjį kampelį, kur vaikai mielai jiems pristato kukurūzinį žaltį, Madagaskaro tarakonus, Vietnamo gyvalazdes, vandens vėžliukus, papūgas, amadinas, kanarėles. Graužikus – smiltpeles ir degučius – vaikai pristato, kaip jų numylėtinius ir pačius protingiausius.

Patriotiškumas ir kūrybiškumas geriausiai vaikams ugdomas tada, kai atitinka jų poreikius. To ir siekiama neformalia būrelio veikla.

 

 

Būrelio vadovė Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *