Naujienos

Pradėtas įgyvendinti projektas ,,Draugystės tiltas tarp gamtos ir meno’’

Kūrybos namų bendruomenė vykdo neformaliojo vaikų švietimo projektą ,,Draugystės tiltas tarp gamtos ir meno’’. Projekto teminė sritis – kultūrinė edukacija. Projektas skirtas mokiniams, kurie lanko neformaliojo ugdymo užsiėmimus Kūrybos namuose (dailiųjų amatų, siuvimo, pynimo, medžio drožybos, keramikos, pradinio modeliavimo, jaunųjų gamtininkų) kultūrinės-edukacinės kompetencijos tobulinimui. Projekto pagrindinė idėja – stiprinti ugdymo procesą, organizuojant išvykas į kultūrinius objektus: Palangos botanikos parką, Šiaulių universiteto Botanikos sodą, Panevėžio gamtos mokyklą, vykdant užsiėmimus gamtoje su kultūros ir meno kūrėjais.

Prieš mokslo metų pradžią – rugpjūčio 28 d., buvo organizuota pirmoji išvyka i į Šiaulių universiteto Botanikos sodą, kuriame vyko du edukaciniai užsiėmimai. Vaikai, pasiskirstę į dvi grupes, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ,,Skautai kiekvienam’’ ir ,,Augalų detektyvas’’. Edukacijų metu mokiniai susipažino su sodo augalais, juos uostė, skanavo, gėrėjosi. Žinoma, kiekvienam išliko vienas ar keli jų pavadinimai, ypatumai. Buvo ir tokių, kurie įsigijo ir namo parsivežė augalų daigelių. Dar daugiau įspūdžių paliko įgytos žinios apie skautus: miegoti medyje, išsivirti valgyti be ugnies, padėti draugui užmigti.

Jau šiais mokslo metais Kūrybos namų gamtininkų būrelio mokiniai pradės bandyti skautiškus metodus.

Rugsėjo 27 d. apie 50 mokinukų laukia išvyka į Panevėžio r. Ramygalą, Baltojo gandro miestą. Klube ,,Savos erdvės’’ vaikai dalyvaus edukaciniame užsiėmime ,,Stiklo magija’’, sužinos Ramygalos istoriją, draugams ves užsiėmimą ,,Draugystei pintos apyrankės’’. Tikimės naujų draugų, gerų emocijų ir naujos patirties.

Spalio mėnesį Kūrybos namų mokinių laukia kultūrinė išvyka į Palangą, paskaita Etninės kultūros ir amatų centre bei baigiamasis renginys su ,,Ikaro’’ teatro vaikais.

 

Daugiau nuotraukų galerijoje Spausti ČIA

 

Vyr. mokytoja Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *