Naujienos

Projekto ,, Draugystės tiltas tarp gamtos ir meno’’ veiklos Kūrybos namų mokiniams Ramygaloje

Rugsėjo 27 dieną Kuršėnų kūrybos namų mokiniai su mokytojais išsiruošė į Ramygalą, Baltojo gandro miestelį. Privačiame klube ,,Savos erdvės’’, kuriame puoselėjamos senosios amatų tradicijos, buvo stiprinami vaikų kultūriniai, meniniai gabumai. Išvykos metu organizuotos projekto ,,Draugystės tiltas tarp gamtos ir meno’’ veiklos: edukacinis užsiėmimas ,,Stiklo magija’’ ir miestelio kultūrinių objektų lankymas (vedė klubo ,,Savos erdvės’’ mokytoja Laima Kiškienė), žaidimai ir pamokėlė naujiems draugams ,,Draugystės apyrankės’’, kurią vedė Kūrybos namų pynimo būrelio mokytoja Marytė Janulienė.

Mokiniams buvo labai svarbu bendravimas, pažintis su naujais draugais, bendros vaišės, pokalbiai.

Neformaliojo vaikų švietimo projektinės lėšos leidžia skatinti vaikų ir jaunimo, ypač iš socialinės atskirties šeimų, aktyvumą, kūrybiškumą, stiprina pasitikėjimą savimi. Taip pat skatina bendradarbiavimą tarp kultūros įstaigų.

Patyrėme labai gerų emocijų, įgijome žinių edukacinėje veikloje ,,Stiklo magija“, išmokėme pinti draugystės apyrankes, pasivaišinome.

Nuostabi rudeniška diena: senas medinis namas, raudonos putinų uogos, senųjų obelų obuoliukai, žemėje juodosios keramikos krosnis ir miela mokytoja Laimutė su savo ugdytiniais.

Kūrybos namų mokinių laukia ir kita edukacinė išvyka į Palangą, kur lankysime ten esančius kultūrinius objektus, džiaugsimės rudeniška gamta Botanikos parke.

 

 

Vyr. mokytoja Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *