Naujienos

Projekto „Mokomės ir kuriame“ įgyvendinimas

Kūrybiškumas — asmenybės auginimo pagrindas, kuris skatina tobulėti, plėsti akiratį.

Vykdant šį projektą, siekiama kuo glaudžiau bendradarbiauti su mokinių šeimomis, bendruomenės nariais, pakviesti kurti kartu, susipažinti su Kūrybos namų veiklomis ir turėti galimybę jas išbandyti. Šis projektas suteikė galimybę atsiskleisti bei plėtoti tvarumą, kūrybiškumą. Ugdomos mokinių kultūrinės, socialinės, pažintinės ir kūrybinės kompetencijos, bendravimas ir bendradarbiavimas.

Lapkričio 29 dieną siuvimo būrelio mokiniai pasikvietė mamytes pasisiūti daugkartinių pirkinių maišelių. Juos papuošė atšvaitų juostelėmis, kad kelionės tamsiais žiemos vakarais būtų saugios. 

Kūrybos namų mokytojai ir mokiniai bendradarbiauja su šalia aktyviai veikiančia Pavenčių bendruomene. Mokytojos Ritos Kuodienės padedami papuošėme kalėdinę aplinką sporto ir poilsio aikštelėje Pavenčių parkelyje. Edukaciniai užsiėmimai organizuoti Raudėnų bibliotekoje „Pasipuoškime Kalėdoms“ ir Drąsučių bibliotekoje „Mano rankose gimsta adventiniai stebuklai“, kurioje dalyvavo Drąsučių moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“. Edukacijų metu moterys pasisiuvo sau kalėdinius nykštukus.

Naujųjų Metų šventėje atsisveikinome su Kiškiu ir linksmai pasitikome Drakoną.

Vyr. mokytoja Edita Dapkuvienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *