Naujienos

Vaikų vasaros poilsio projektas „Pasidalinkime draugyste“

Rugpjūčio 20-24 d. dvidešimt penki Kūrybos namų mokiniai stovyklavo Akmenės raj. Papilės sen. Balsiuose. Vaikų vasaros poilsio projektą „Pasidalinkime draugyste“ iš dalies finansavo Šiaulių rajono savivaldybė. Jau penkta vasara, kai būrelius lankantys mokiniai gali turiningai pailsėti, sustiprėti fiziškai ir emociškai, išmokti naujų žaidimų, susirasti draugų. 

Stovykloje buvo įgyvendintos projekte planuotos veiklos. Edukacinėmis veiklomis ir žaidimais stovyklautojus pradžiugino Kuršėnų jaunimo centro savanoriai. EKO dirbtuvėse vaikai pagamino ir padovanojo stovyklos draugams stalo žaidimą iš antrinių žaliavų. Būrelis lėlių teatro mėgėjų parodė savo lėles ir spektakliuką „Kiškių pyragai“. Mokiniai noriai dalyvavo veiklose pagal Balsių stovyklos sudarytą programą (edukacija „Žemaitijos pienas“‚ kūrybinės dirbtuvės, baidarių žygiai, teminiai vakarėliai). 

Stovyklautojai namo išvyko pailsėję, sustiprėję, susiradę naujų draugų, papildę žinias. Stovyklos dalyviai dėkoja partneriams, rėmėjams, tėveliams, Balsių stovyklos direktoriui Aloyzui Jarošaičiui ir Šiaulių rajono savivaldybei už galimybę, pailsėti vaikų vasaros poilsio stovykloje.

Vyr. mokytoja Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *