Naujienos

Vaikų vasaros poilsio projektas ,,Vasaros meniu: pažink, patirk, atrask‘‘

Liepos 1–5 dienomis dvidešimt penki Kūrybos namų mokiniai  stovyklavo Kurtuvėnų regioniniame parke, Čeprečiškės km. Patyriminių mokymų bazėje. Tai vaikų vasaros poilsio projektas, kurį iš dalies finansavo Šiaulių rajono savivaldybė. Jau šeštoji vasara, kai būrelius lankantys mokiniai galėjo turiningai pailsėti, pabūti gamtoje, sustiprėti fiziškai ir emociškai, išmokti naujų žaidimų, susirasti draugų.

Stovykloje įgyvendintos projekte planuotos veiklos. Kiekvienos dienos dienotvarkė skatino į veiklas įsitraukti visus vaikus. Edukacinėmis veiklomis ir žaidimais stovyklautojus džiugino Atviro Kuršėnų jaunimo centro atstovės-savanorės Viltė ir Greta. 

Plėtotas ugdymas netradicinėse aplinkose. Stovyklautojai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose. Vyko į patyriminius žygius Pageluvio ežerynų takais, maudėsi Geluvos ežere, pramogavo ,,Putų šou‘‘ ir batute. Smagu buvo pabendrauti su draugais, su šalia esančiais stovyklautojais.  EKO dirbtuvėse vaikai pasigamino aitvarų, sužinojo apie jų nešamas galias, pynė draugystės apyrankes, miške skanavo mėlynių, žemuogių. Kiekvieną vakarą linksminosi gamtininkų būrelio  mokinio Dovydo organizuojamose diskotekose. Talentų ir madų šou suteikė visiems dalyviams progą pasirodyti. Vaikai noriai dalyvavo visose numatytose ir savo sumanytose veiklose.  Kiekvieną vakarą stovykloje degė laužas, vyko linksmų istorijų pasakojimai, žaidimai, maudynės kubile. 

Projekto tikslas ir uždaviniai įgyvendinti.

Stovyklautojai namo išvyko pailsėję, sustiprėję, susiradę naujų draugų, papildę žinias.

Stovyklos dalyviai dėkoja Šiaulių rajono savivaldybei, partneriams, rėmėjams, tėveliams, Kuršėnų Atviro jaunimo centro direktorei Kristinai Pinskienei už galimybę 5 d.  praleisti estetiškoje, gražioje aplinkoje.  

Mokytoja Rasa Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *