Naujienos

Vaikų vasaros projektas „Skautiškos vertybės po vasaros dangumi“

Kuršėnų kūrybos namai rugpjūčio 17-21 d. vykdė Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsiui organizuoti laimėtą projektą „Skautiškos vertybės po vasaros dangumi“. Projekto tikslas buvo suburti jaunimą į dar tvirtesnę komandą, sudominant skautiško gyvenimo pamokomis, skatinant patirti naujų dalykų per įprastines ir naujas veiklas Balsių stovyklos aplinkoje. Grupė mokinių iš skautiškosios draugijos, susibūrusios L. Ivinskio gimnazijoje ir Kūrybos namų ugdytinių prieš naujus mokslo metus patyrė vasariškų nuotykių. Skautiškosios vertybės buvo tobulinamos atliekant užduotis, kurios reikalauja ištvermės, atsakomybės, pagalbos ir supratimo šalia esančiam. Kokios veiklos, jeigu nėra linksmybių. Stovykloje vaikai aktyviai dalyvavo įvairiuose sportiniuose užsiėmimuose: plaukė baidarėmis, vandens dviračiais, lynų trasose, žaidė judriuosius žaidimus, rungtyniavo golfo, šaškių, šaudymo iš lanko aikštelėse. Žygiai į Tryškių ir Viekšnių miestelius papildė žinias apie savo krašto kultūrines ir gamtines vertybes. Svečių vakaras, kuriame dalyvavo vaikams artimi žmonės, sustiprino dvasinius ir emocinius jausmus. Stovykloje visi dalyviai patyrė gerų emocijų, jautėsi reikalingi, nyko ribos tarp socialinę atskirtį turinčių vaikų. Kadangi stovykla organizuota specialiai vaikų vasaros poilsiui pritaikytose erdvėse, vaikai buvo skaniai maitinami, miegojo nameliuose.

Penkios dienos prabėgo labai greitai, todėl išvykstant buvo klausimų kada dar į stovyklą. Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybei už suteiktą galimybę tikrai nemažam vaikų būriui turiningai leisti vasaros atostogas.

Projekto partneriai: Kuršėnų L. Ivinskio gimnazija, Kuršėnų V. Vitkausko biblioteka, Kuršėnų vaikų globos namai, Žemaitijos skautų organizacijos Kuršėnų Perkūno draugovė.

Informaciniai rėmėjai: kursenai.lt, Kuršėnų krašto žinios, Šiaulių kraštas, siauliuraj.lt

 

 

 

 Stovyklos vadovės:

Kuršėnų Kūrybos namų vyresnioji mokytoja Rasa Poškienė,

ŽSO Kuršėnų Perkūno draugovės skiltininkė Ieva Šukytė,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *