Naujienos

Projektas „Kuriu kartu su savo šeima“

Projekto idėja skatinti Kūrybos namų mokinių, tėvų jos šeimos narių bendravimą ir bendradarbiavimą, gebėjimą dirbti komandoje, padėti pajausti šeimos narių tarpusavio santykius, skatinti iniciatyvumą, kūrybiškumą.

Artėjant gražiausioms metų šventėms mokytojai mokiniams ir jų šeimų nariams pasiūlė pasigaminti mielų kalėdinių akcentų savo namams, dovanėlių bei pabendrauti.

Medžio drožybos būrelyje šeimos degino paveikslėlius ant medžio lentelių. Siuvimo būrelyje buvo siuvamos kalėdinės gėlės, eglutės.

Pynimo būrelyje buvo daromos žvaigždutės iš šiaudų. Pradinio modeliavimo būrelyje norintys galėjo pasidaryti kalėdinį atviruką ar papuošimą langams. Interjero puošybos būrelio mokytoja šeimas supažindino su snaigių darymo magija. Keramikės būrelyje tėveliai ir mokiniai išbandė molio plastiką gamindami dubenėlius šventiniams saldumynams. Mokiniai džiaugėsi, kad tėveliams darbas pavyko.

Kūrybos namuose vyko Šiaulių r. mokyklų mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Mano draugas gyvūnas“. Tėveliams buvo puiki proga apžiūrėti parodą, pasidžiaugti vaikų kūrybiškumu.

Mokiniai džiaugėsi bendravimu su artimaisiais, su pasididžiavimu pasakojo ką veikia būreliuose ir mes, mokytojai, džiaugiamės, kad tėvai domisi vaiko laisvalaikiu, kūryba. Projektas parodė šeimos svarbą vaiko gyvenime ir ugdyme.

 

 

Mokytoja Janina Dmitrijeva

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *